2 Temmuz 2016

S.S.S

-Hacegan’ın sözleşme şartları nelerdir?

+Sözleşme Taslağımıza menü üzerindeki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-Hacegan’da fiyatlar nelerdir?

+Her sezon değişmekle birlikte 1-3-4-6 kişilik oda standartlarımıza göre fiyatlar sunmaktayız.Detaylı fiyat bilgisi için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

-Hacegan’da kimler kalabilir?

+Bayburt Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler,üniversite hazırlığında bulunan 18 yaşından gün almış kişiler kalabilir.

-Hacegan’da konaklama süresi nedir?

+Bayburt Üniversitesi akademik takviminin başlangıç ve bitim tarihlerini baz alarak konaklama süremizi belirliyoruz.Sözleşme kapsamında tahsil edilen akademik yıl konaklama bedeli, bu 10 aylık süre için alınmaktadır.

-Nasıl kayıt olabilirim?

+Yurdumuza gelerek anlaşmamız sağlanır,kaydınız gerçekleştirilir.Kaydınızın gerçekleşmesi için 300 TL güvence bedelinin ödenmiş olması gereklidir. Bu bedel hem konaklama döneminde öğrenci tarafından sebep olunabilecek maddi hasarlar için depozito, hem de sözleşme şartlarının yerine getirilmesi için kaparo olarak tutulur.

-Peşin ödeme indiriminiz var mı?

+Peşin ödemelerde %10 indirimimiz mevcuttur. 2 ya da 3 taksit ödemelerde de %7 ye kadar indirim sağlayabiliyoruz.

-Kalite ve Güvenlik standartlarınız nelerdir?

+ TC. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğrenci Barınma Hizmeti Kurumlarının Standartları İle Çalışma Usul Ve Esasları Hakkında Yönerge prosedürüne uyum sağlayarak Milli Eğitim Bakanlığınca işletme ruhsatımız mevcuttur.

+Ayrıca Hacegan Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları bir aile işletmesi olup herhangi bir cemaat, vakıf, dernek bağlantısı bulunmamaktadır.